Projekt „Smak Biznesu MLM” ruszył z kopyta

Dużo się dzieje w branży i strasznie mocno ostatnio samochód eksploatuję. Do wymiany mam już opony łyse, hamulce słabe, łożyska turkoczące z przodu, wycieraczkę z tyłu, która była odleciała i chyba amortyzatory trzeba nowe, bo te coś chrząkają. I nie ma czasu, żeby zrobić. Ale dobrze, bo to znak, że polski network się rozwija. No i najważniejsze – mój nowy projekt związany z opracowaniem i publikacją książki „Smak biznesu MLM. Menedżerowie marketingu sieciowego i ich pasje” ruszył z kopyta i zmierza w bardzo dobrym kierunku.

Studia MLM? Mówisz i masz

Znów cały chodzę i jedna noga. Już nie tylko Amerykanie i Niemcy. Polacy również stanęli na wysokości zadania. Od października rusza świeży i pachnący kierunek studiów w prestiżowej Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, skierowany wprost do ludzi zainteresowanych biznesem sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Projekt nazwano Akademia Marketingu Bezpośredniego i Mikroprzedsiębiorczości.

Pierwszy Pulicer w MLM przyznany

Wiele zawdzięczam pani redaktor Katarzynie Gontarczyk z OnetBiznes.pl. Pomimo głupot, a nawet kłamstw, jakie pani redaktor popełnia w swoich tekstach oraz braku jakiejkolwiek rzetelności dziennikarskiej w swojej robocie, bardzo dużo zawdzięczam pani redaktor Katarzynie Gontarczyk z OnetBiznes.pl. Swoją prozą i stylem pracy zmobilizowała mnie i generała Wajszczaka do zainicjowania nowego cyklu filmowego pod tytułem „Rozmowy kontrolowane”.