Z powodu nagłej, ciężkiej choroby grafika rodził się w wielkich bólach, ale już jest dostępny nowy numer „Network Magazynu” – jedynego w Polsce periodyku o branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Tylko w nim przeczytasz o najświeższych wydarzeniach i trendach w MLM.
W najnowszym „Network Magazynie” znajdziesz ekskluzywny artykuł Roberta Kiyosaki pt.: „Spisek bogatych. Osiem nowych zasad rządzących pieniędzmi” oraz tekst „Reguła serii. Czemu oni właściwie zawdzięczają swój sukces?” autorstwa Michaela Strachowitz’a – światowej sławy znawcy network marketingu.
Ponadto:
• „Sektor sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Podstawy prawne, rozwój i znaczenie, perspektywy…”
• „Czym jest network marketing?”
• „GRUPA MLM. Nowa era network marketingu”
• „Network marketing w nowoczesnych mediach. Lekcja druga. O MLM rozmowa z Maciejem Budzichem – blogerem, pasjonatem, znawcą reklamy i mediów”
• „Tylko się kochanie nie denerwuj! Rzecz o tym, jak i kiedy używać słowa „NIE”
• „Wizerunek nowoczesnego menedżera”
• „Zn@jomość w sieci. Internauci chętnie zawierają i pozytywnie oceniają swoje wirtualne kontakty”
• „Techniki sprzedaży: Model 3xP”
• „Codex Alimentarius. Młot na czarownice czy kolejna spiksowa teoria dziejów?”
• „Dlaczego niektórzy ludzie się zniechęcają?”
• „MonaVie. Firma oficjalnie ogłosiła wejście na polski rynek”
• „Klub TOP Liderów MLM. Spotkanie drugie – plany, wytyczne, integracja”
• „Kto ma problem? Mapa lidera w drodze do celu”
• „10 możliwych powodów, przez które ludzie nie rozpoczynają lub rezygnują z biznesu MLM”
• „Etykieta biznesu”
• „Das Networker Pancerfausten. Czyli rzecz o firmie Unicity i o tym, jak można spieprzyć
dobry biznes, zanim powstał”
• „Inwestycje na weekend. Największe prywatne kolekcje dzieł sztuki w Polsce”
W nowym „Network Magazynie” przeczytasz również wiele reportaży, m.in. „MLM w kolorach węgierskiej flagi. 5 jubileusz Flavon Group”, „Piąte urodziny FM GROUP”, „Happy Birthday na zamku w Rynie… śpiewała prezesom Colway, z okazji piątych urodzin, sama Marylin Monroe” i jak zwykle „Network News Room”. Interesująca sprawa zrobiła się z okładką NM. Już przy numerze 18, kiedy pierwszy raz mieliśmy nowy layout gazety, zdecydowaliśmy się również na totalną zmianę winiety – usunięcie podstarzałej, pięcioletniej kuli ziemskiej przy logo magazynu. Dla mnie ta okładka była bombowa. Niestety, za namową wujków dobra rada, co to się znają na wszystkim i niczym, przy numerze 19 i 20 znów wróciliśmy do starej grafiki. Na szczęście, po zmianie zarządu i ekipy całego wydawnictwa, pojawiły się wokół mnie głosy prawdziwych znawców tematu, dzięki którym znów zrezygnowaliśmy z kuli ziemskiej i numer 21 ponownie wygląda inaczej. Zrobiło się z tą kulą małe zamieszanie, ale czasem tak bywa. Zwłaszcza, gdy ma się pecha podczas dobierania współpracowników : ) Bardzo jestem ciekaw, jakie jest Wasze zdanie. Lepiej z kulą ziemską czy bez niej?
Życzę miłej lektury. Więcej pod adresem: www.networkmagazyn.pl i www.suportio.pl
Definitywnie stwierdzam, że lepiej „Z” kulą ;-))
Pozdrawiam serdecznie