ROZMOWY KONTROLOWANE 4

Czwarta cześć cyklu pt.: „Rozmowy kontrolowane” zainicjowanego przez dwóch blogerów: Macieja Maciejewskiego (www.biznesfan.pl) i Piotra Wajszczaka (www.piotrwajszczak.pl). Kolejna odsłona i nowe tematy zapewne niebawem:

Rozmowy kontrolowane 4

ROZMOWY KONTROLOWANE 3

Trzecia cześć cyklu pt.: „Rozmowy kontrolowane” zainicjowanego przez dwóch blogerów: Macieja Maciejewskiego (www.biznesfan.pl) i Piotra Wajszczaka (www.piotrwajszczak.pl). Kolejna odsłona i nowe tematy zapewne niebawem:

Rozmowy kontrolowane 3

WHO IS BIZNESFAN?

Krótki film z siedmiu lat pracy Macieja Maciejewskiego (www.biznesfan.pl) jako dziennikarza Network Magazynu (www.networkmagazyn.pl) czyli jedynego w Polsce niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Pół żartem, pół serio:

Who is Biznesfan?

ROZMOWY KONTROLOWANE 2

Druga cześć cyklu pt.: „Rozmowy kontrolowane” zainicjowanego przez dwóch blogerów: Macieja Maciejewskiego (www.biznesfan.pl) i Piotra Wajszczaka (www.piotrwajszczak.pl). Kolejna odsłona i nowe tematy zapewne niebawem:

Rozmowy kontrolowane 2

YAMD 2010. SUPLEMENT

Suplement do reportażu z seminarium Your Akuna Medical Day 2010 (hotel Gołębiewski, Wisła, 25 września 2010) czyli najciekawsze wywiady przeprowadzone już podczas bankietu, które nie zmieściły się do relacji z samego szkolenia, a są warte publikacji i zapamiętania, bo są the best:

YAMD 2010. Suplement

ROZMOWY KONTROLOWANE 1

Pierwsza cześć nowego cyklu pt.: „Rozmowy kontrolowane” zainicjowanego przez dwóch blogerów: Macieja Maciejewskiego (www.biznesfan.pl) i Piotra Wajszczaka (www.piotrwajszczak.pl). Kolejna odsłona i nowe tematy zapewne niebawem:

Rozmowy kontrolowane 1

ROZMOWY O DOBRYM BIZNESIE PART TWO

Wywiad z Michaelem Strachowitzem przeprowadzony przez Michała Świderskiego z Grupy MLM (marzec 2010):

Rozmowy o dobrym biznesie 2/1

Rozmowy o dobrym biznesie 2/2

Rozmowy o dobrym biznesie 2/3

Rozmowy o dobrym biznesie 2/4

ROZMOWY O DOBRYM BIZNESIE PART ONE

Kim & Robert Kiyosaki o marketingu sieciowym, biznesie i inwestowaniu. Ekskluzywny wywiad dla „Network Magazynu” (23 września 2007 roku, Warszawa):

Rozmowy o dobrym biznesie cz. 1

Rozmowa o MLM spod Los Gigantes

Rozmowa z Grzegorzem Kamińskim, najszybszym wiceprezydentem w network marketingowej firmie Akuna Polska:

Grzegorz Kamiński

Biznesfan u Mediafuna cz. 2

Druga część frapujących zagadnień w MLM. Wywiad znanego blogera Maćka „MediaFun” Budzicha ze mną, czyli Maciejem Maciejewskim – redaktorem naczelnym „Network Magazynu” i byłym prezesem wydawnictwa 4Media Publisher Sp. z o.o.
(Warszawa, hotel Kyriad Prestige, 2 czerwca 2009 r.):

CO MNIE DRAŻNI W MLM II?

Biznesfan u Mediafuna cz. 1

Frapujące zagadnienia w MLM. Wywiad znanego blogera Maćka „MediaFun” Budzicha ze mną, czyli Maciejem Maciejewskim – redaktorem naczelnym „Network Magazynu”.
(Warszawa, hotel Marriott, 16 listopada 2008 r.):

CO MNIE DRAŻNI W MLM?

Biznesfan w Polsacie

„Najpierw kasa, potem praca”
2008.09.05 / Telewizja Polsat, program Interwencja

„Dobrze płatna, dodatkowa i biurowa praca. Takie ogłoszenia zamieszcza w prasie i internecie firma Euro-Finanz. Osobom, które udały się na rozmowę kwalifikacyjną, zapewniano godziwe zarobki, szybki awans, a nawet złociste plaże Egiptu i Tunezji. Aby jednak doszło do podpisania umowy nowy pracownik musi zapłacić. W sumie około 1000 złotych. Wszystko zgodnie z prawem.” Cały reportaż można obejrzeć w tym miejscu.

Biznesfan w TVP 1

„Euro-Finanz”
2008.01.10 / TVP 1, program Celownik

„Kto chciałby zarobić co najmniej półtora tysiąca złotych nie wychodząc z domu? A może inaczej. Kto nie chciałby zarobić półtora tysiąca złotych nie wychodząc z domu? Są firmy, które twierdzą że jest to możliwe. Ich ogłoszenia często można znaleźć w gazetach. Czy jednak warto na nie odpowiadać?” Cały reportaż można obejrzeć w tym miejscu.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.