Codex Alimentarius a nasze zdrowie

Głośno się ostatnimi czasy zrobiło o projekcie Codex Alimentarius, albowiem coraz więcej osób niepokoi się tą słynną dyrektywą 2002/46/EC UE, która prawdopodobnie ma wejść w życie już 1 stycznia 2010 roku w wielu krajach, w tym również w Polsce.

Pierwszy rzetelny raport o MLM

W nawiązaniu do polskiego dziennikarstwa biznesowego, które z prawdą ma tyle wspólnego co pięść z okiem (Jak polskie media informują o branży MLM?) pragnę wszystkim networkerom polecić publikację zgoła odmienną. Oto „Network Magazyn” wspólnie z opiniotwórczym tygodnikiem „Wprost” przygotowują pierwszy rzetelny raport o MLM.

Akuna w Pulsie Biznesu

Networkowi o nazwie Akuna redakcja „Network Magazynu” posłodziła  nieco w 20 numerze (tutaj), informując o przedsięwzięciu Polish National Sales Awards (PNSA). I dobrze, bo firma naprawdę na to zasługuje. Niedawno osiągnięcia Akuny zauważył również „Puls Biznesu”.

Jak polskie media informują o branży MLM?

Korzystając z pięknych okoliczności przyrody, napiszę słów kilka na temat dla dziennikarza nieprzyjemny. Bo podobno tylko idiota sra we własne gniazdo. Trudno. Jako branżowy Strażnik Teksasu często wkładam kij  w mrowisko, to i nic się nie stanie, kiedy troszeczkę zapaskudzę podwórko, na którym stoi również mój trzepak.

Laszlo Kadar, papryka, Tokaj i Budapeszt nocą…

Oj działo się w Budapeszcie na piątym jubileuszu Flavon Group. Wróciłem cztery dni temu, a jeszcze nie mogę dojść do siebie. Nie, nie piłem. Po prostu nie marnowałem czasu w tak pięknym miejscu i prawie nic nie spałem. Zajawkę reportażu już popełniłem tutaj. Ale blog to kwestia prywatna, więc teraz pojadę nieco po bandzie.

MLM w nowoczesnych mediach

Dużo miejsca poświęcam ostatnio w „Network Magazynie” na tematy związane z działalnością polskich networkerów w internecie. Dlatego, że ogólnie jest to świetne narzędzie do wypromowania marki, czyli siebie, firmy, produktu, a w konsekwencji nawet całego segmentu sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Ale również dlatego, bo internet jest narzędziem w network marketingu niewykorzystywanym, a ten znikomy…