Rozwiązanie Superkonkursu Biznesfana

Dzisiaj zorganizowałem szybkie losowanie w sprawie ogłoszonego równy tydzień temu konkursu. Dziękuję za spore zainteresowanie, współczuję tym, którzy (zapewne przez małe roztargnienie) udzielili błędnych odpowiedzi. Wszystkie nagrody rzeczowe plus tą najważniejszą w naturze wygrała kobieta, uwaga, z Wielkiej Brytanii.

Kiyosaki na żywo w internecie tylko w polskim Vidnecie

Robert Kiyosaki jest jednym z niewielu specjalistów biznesu na świecie, których przedstawiać nikomu nie trzeba. Każdy, kto choć odrobinę interesuje się sprzedażą, coachingiem, inteligencją i edukacją finansową, rentierstwem i inwestowaniem, każdy, kto lubi dobrą książkę z ogromną dawką wiedzy o biznesie i motywacji, wie, kto to jest Kiyosaki.

Internet Business Partner działa niezgodnie z prawem

Zawsze na szkoleniach z zakresu „MLM w nowych mediach” szczególną uwagę przykładam do tematu publikowania na stronach firmowych i blogach zdjęć, wykresów, filmów i wszystkich innych atrybutów graficznych, których zadaniem jest wzbogacenie suchego tekstu czy pochwalenie się swoimi osiągnięciami. Dzisiaj pokażę Wam konkretnie, czego w związku z tym w internecie robić nie wolno.

Szymon Grabowski i jego pasje

Świetny wpis był popełnił dzisiaj na swoim blogu Maciej „MediaFun” Budzich. Szczególnie polecam prelekcję Szymona Grabowskiego z firmy Implix, który opowiada o „Siedmiu najważniejszych elementach, które spowodują, że Twój biznes będzie się rozwijał”.

Almanach MLM. By go szlag trafił

Kilka miesięcy temu pisałem, że jestem podekscytowany pomysłem i pracą nad nowym projektem „Network Magazynu” o nazwie Almanach MLM. By go jasny piorun trafił. Podniecenie stopniało szybciej niż lutowe opady śniegu, a entuzjazm… hm, chyba został na moim rodzinnym ranczo w lesie.

Krótkie filmy o dobrym biznesie

Redakcja „Network Magazynu” była ostatnio zapraszana na bardzo wiele dużych i ciekawych przedsięwzięć organizowanych przez firmy i top liderów MLM. A jeszcze więcej szkoleń i seminariów do “obstawy” czeka nas w najbliższych miesiącach. Od jakiegoś czasu, jako jednoosobowy kombajn multimedialny, najciekawsze z nich staram się rejestrować również kamerą.